Gradsko prvenstvo srednjih škola u malom fudbalu

17.04.2024 17:12
Slika

Kvalifikacije Gradskog prvenstva srednjih škola u malom fudbalu  za omladince Grupa "B"

Kvalifikacije Gradskog prvenstava srednjih škola u malom nogometu za omladince. Danas su održane kvalifikacione utakmice u malom nogometu za omladince Grupa "B" u sportskoj dvorani Behram-begove medrese.

Prijavljene ekipe za takmičenje:

• Behram-begova medresa,
  • Mješovita srednja škola,
  • Ekonomsko-trgovinska škola ,
  • Gimnazija Ismet Mujezinović,
  • Međunarodna srednja škola,
  • MS Saobraćajna škola,
  • Mješovita srednja hemijska škola.

U prvoj utakmici ekipa Behram-begove medrese savladala je ekipu Saobraćajne škole rezultatom 7 : 3 u drugoj utakmici ekipa Ekonomsko-trgovinske škole je ostvarila pobjedu protiv ekipe Mješovite srednje škole rezultatom 4 : 3 u trećoj utakmici ekipa Hemijske škole ostvarila je pobjedu protiv ekipe Međunarodne škole rezultatom 3 : 1.

U prvoj polufinalnoj utakmici ekipa Ekonomsko-trgovinske škole savladala je ekipu Behram-begove medrese rezultatom 6 : 1 u drugoj polufinalnoj utakmici ekipa Gimnazije Ismet Mujezinović je ostvarila pobjedu protiv ekipe Srednje hemijske škole rezultatom 3 : 2 a u finalnoj utakmici Gimnazije Ismet Mujezinović je ostvarila pobjedu protiv ekipe Ekonomsko-trgovinske škole rezultatom 3 : 1.

Plasman nakon odigranih utakmica je slijedeći :

1. mjesto Gimnazija Ismet Mujezinović

2. mjesto Ekonomsko-trgovinska škola

3. mjesto Mješovita srednja hemijska škola

3. mjesto Behram-begova medresa

4. mjesto Mješovita srednja škola

4. mjesto Srednja saobraćajna škola

4. mjesto Međunarodna srednja škola

UČENICI REALIZATORI JAVNOG NASTUPA:

Hrštić Kenan, Mujić Ajdin, Avdić Riad, Mujkić Nadir, Muratović Armin, Zendeli Emil, Tufekčić Muhamed, Mujčinović Malik, Abidović Vedad